REGISTRAČNÍ LIST PACIENTA

Nejprve je důležité, abychom od vás měli všechny důležité informace, které jsou potřeba k tomu, abychom vás mohli bez problémů kontaktovat, správně vás vyšetřit, provést diagnózu a naplánovat vaše ošetření. Proto vás žádáme, abyste před návštěvou vyplnili následující formulář. Můžete jej vytisknout, vyplnit (ČITELNĚ) a přinést ho s sebou na vaši první návštěvu, či ho přinést kdykoliv předtím na naši recepci a nebo ho vyplnit a poslat na naši emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Stáhnout

DENTÁLNÍ HYGIENA

 

Rádi bychom se zaměřili na prevenci a předcházení problémů vázaných na zuby. Dentální hygiena a preventivní program by měl rozšířit možnosti ošetření, které někdy mohou být velice limitované z důvodu nedostatečné kvality hygieny chrupu pacienta. Čisté zuby a zdravé dásně umožní lepší estetické řešení jakéhokoliv problému chrupu. Záleží hlavně na vás a na vašem nasazení. My jsme připraveni pomoci a podporovat vás ve vašem snažení. Správná dentální hygiena vám může v budoucnu ušetřit spoustu peněz a problémů.

RENTGENOVÉ SNÍMKOVÁNÍ

Pokud jste neměl v průběhu posledního roku vyšetřeny zuby pomocí rentgenového snímkování, tak vám v průběhu vyšetření uděláme malé intraorální diagnostické snímky. V případě, že máte nějaké problémy, či že jste neměl zuby rentgenologicky vyšetřeny po dobu delší než dva roky, by bylo vhodné vám udělat velký panoramatický přehledový snímek (OPG).

Je důležité nás informovat pokud:

  • Jste těhotná nebo je velice pravděpodobné, že byste mohla být
  • Prošli jste v posledním roce léčbou radioterapie
  • Měli jste v poslední době osnímkovány velké části těla
  • Měli jste v poslední době CT hlavy, krku, či hrudníku

V takových případech buď od dentálního snímkování odstoupíme, či snímkování odložíme a situaci budeme řešit na individuální úrovni.