KDO JSME

DENTÁLNÍ KLINIKA V PARKU se nachází v centru Veselí nad Moravou v parku Petra Bezruče. Byla založena v roce 2015 se záměrem nabídnout špičkové a dostupné služby široké veřejnosti. Počáteční omezený počet zaměstnanců by se měl postupně rozšiřovat spolu s rostoucí pestrostí nabízených služeb.

Naše klinika by Vám ráda nabídla pečlivé vyšetření Vašeho chrupu, naplánování, prodiskutování možností ošetření a provedení odpovídajícího s Vámi dohodnutého ošetření. MUDr. Barbora Dufková je prozatím jediným stomatologem na naší klinice. MUDr. Barbora Dufková praktikovala přes deset let na jihozápadě Anglie jako všeobecný stomatolog na soukromé dentální klinice a dále se na Univerzitě v Bristolu pod dohledem špičkových světových specialistů vyškolila v technice zavádění implantátů a s tím spojeným ošetřením chrupu.

CO NABÍZÍME

Rádi bychom nabídli komplexní a individuální přístup na přání a dle potřeb každého pacienta. V nabídce služeb naší kliniky je dentální hygiena, OPG snímkování, zavádění implantátů, protetické řešení chybějících zubů, široká škála estetických řešení. Každé ošetření je specifické dané situaci.

Rádi bychom nabídli komplexní a individuální přístup k případu každého pacienta s možností využití služeb dentální hygieny a OPG snímkování při řešení defektů zubů a chybějících zubů pomocí fixních (korunky, můstky) nebo snímacích náhrad a dalších možných estetických variant ošetření zubů.

Chtěli bychom se zaměřit na prevenci a předcházení problémů vázaných na zuby. Dentální hygiena a preventivní program rozšíří možnosti ošetření, které někdy mohou být velice limitované z důvodu nedostatečné kvality hygieny chrupu pacienta. Čisté zuby a zdravé dásně umožní lepší estetické řešení jakéhokoliv problému chrupu.

V budově postavené účelově jako stomatologické středisko se nachází již dobře zavedená zubní laboratoř nabízející širokou škálu stomatologických laboratorních prací (viz. www.bb-dent.cz ).

JAK NÁS KONTAKTOVAT

Pokud máte zájem s námi prodiskutovat své požadavky, prosím kontaktujte nás. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zanechejte vzkaz s vaším jménem a preferovaným kontaktním číslem na našem telefonu či na naší Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my se vám ozveme.

Garantem stomatologické péče je MUDr. Barbora Dufková, MSc.

 

Náš tým