KDO JSME

DENTÁLNÍ KLINIKA V PARKU se nachází v centru Veselí nad Moravou v parku Petra Bezruče. Byla založena v roce 2015 se záměrem nabídnout kvalitní a dostupné služby široké veřejnosti. .

Naše klinika by Vám ráda nabídla pečlivé vyšetření Vašeho chrupu, naplánování, prodiskutování možností ošetření a provedení odpovídajícího s Vámi dohodnutého ošetření. MUDr. Barbora Dufková je garantem kvalitní péče spolu s MDDr. Ivetou Zelenkovou.

MUDr. Barbora Dufková praktikovala přes deset let na jihozápadě Anglie jako všeobecný stomatolog v soukromé dentální praxi a dále se na Univerzitě v Bristolu pod dohledem špičkových světových specialistů vyškolila v technice zavádění implantátů a s tím spojeným ošetřením chrupu.

MDDr. Zelenková ukončila studium stomatologie na lékařské fakultě University Palackého v Olomouci roku 2018 a ve stejném roce započala svou praxi na našem pracovišti.

CO NABÍZÍME

Rádi bychom nabídli komplexní a individuální přístup  dle potřeb a přání každého pacienta. Naše pracoviště nabízí široké spektrum služeb od dentální hygieny, přes chirurgické zákroky (extrakce i implantace), po proteticka řešení chybějících a poškozených zubů, včetně estetických řešení různých vad chrupu.

Chtěli bychom se zaměřit na prevenci a předcházení problémů vázaných na zuby. Dentální hygiena a preventivní program rozšíří možnosti ošetření, které někdy mohou být velice limitované z důvodu nedostatečné kvality hygieny chrupu pacienta. Čisté zuby a zdravé dásně umožní lepší estetické řešení jakéhokoliv problému chrupu.

V budově postavené účelově jako stomatologické středisko se nachází zavedená zubní laboratoř nabízející širokou škálu stomatologických laboratorních prací (viz. www.bb-dent.cz ).

JAK NÁS KONTAKTOVAT

Pokud máte zájem s námi prodiskutovat své požadavky, prosím kontaktujte nás. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo zanechejte vzkaz s vaším jménem a preferovaným kontaktním číslem na našem telefonu či na naší Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my se vám ozveme.

Garantem stomatologické péče je MUDr. Barbora Dufková, MSc.

 

Náš tým